Interneti Päev 2019

“Tahtsime vaba Internetti, saime tõejärgse ajastu”

15. aprillil Kultuurikatla Katelde saalis, Põhja puiestee 27a


Programmi toimetavad
Karmen Turk, Linnar Viik, Henrik Roonemaa, Birgy Lorenz, Henn Runnel, Tambet Arak ning Heiki Sibul, Maarja Kirtsi ja Eesti Interneti SA meeskond

Üldinfo

Kas Sa tead, kuhu Internet areneb? Me ei tea, kuid meie eesmärk on jõuda sellele teadmisele lähemale! Ja seda juba 5. aastat!

Interneti Päev tuleb taas, ja seda 15. aprillil 2019 Kultuurikata Katelde saalis!

Sel korral võtame luubi alla selle, et tahtsime vaba internetti, see oli interneti algusaegade põhimõte, kuid kas saime tõejärgse ajastu? Kas andmed on kui Kratt, kes peremehele "kapitali" kannab? Kas riik on meile digilmaailmas ema ja isa eest? Kes peaks kaitsma meid meie endi ja tehnoloogia eest? Kas oled valmis, et Youtube Euroopas kohvri kokku pakib? Ja kas leiame vastuse meid sajandeid põletanud teemale - "Kumb on targem? Kas muna või kana?" Kas Sina või Sinu laps?

Interneti Päev 2019 peamine idee on tuua kokku Eesti interneti ja kogukonna huvilised, et arutada ja anda oma panus Eesti Interneti arengule.

Interneti Päev 2019 on eesti keeles ning osalejatele tasuta.


Programm*


 Registreeri end sündmusele

Email again:

Sinu nime ja e-posti aadressi kogume vaid Interneti Päeva sündmuse kohta info saatmiseks. Käesoleva registreerimise vormi kinnitusega annad Eesti Interneti SA-le nõusoleku enda ees- ja perekonnanime ning e-posti aadressi andmete töötlemiseks. Me ei kasuta neid andmeid muul eesmärgil ning tagame, et saad igal ajal enda nõusoleku tagasi võtta. Selle, kohta, kuidas me hoiame isikuandmeid, loe lähemalt siit.

Panustajad

Supporter logo
Supporter logo
Supporter logo
Supporter logo
Supporter logo

Kontakt

Kui Sul on Interneti Päev 2019 kohta küsimusi

Maarja Kirtsi
maarja.kirtsi@internet.ee
Tel 727 1013, 501 8379
www.internet.ee